خدمات

شرکت پارس سایش خاورمیانه در زمینه ارائه خدمات رفع اشکال مرتبط با پدیده مخرب سایش در بازار ایران پیشرو است. معادن و صنایع درگیر سایش شدید تجهیزات، برای راه‎‌اندازه‌ی کسب و کار موفق خود به پشتیباتی متخصص نیاز دارند. به همین منظور برای رسیدن به اهداف خود جهت رسیدن به بهترین کیفیت محصول، بالاترین ظرفیت تولید و کارائی تجهیزات، شرکت پارس سایش خاورمیانه خدماتی جامع برای افزایش طول عمر قطعات درگیر سایش شما انجام می‎‌دهد. متخصصان ما با تجریه عمیق خود و دانش آخرین پیشرفت‎‌های تکنولوژی، شما را قادر می‎‌سازد که بالاترین کارکرد و تعمیرات به موقع در کارخانه خود را داشته باشید. پس می‎توان افزایش طول عمر قطعه، کاهش توقف خط تولید، کاهش هزینه تعمیر و نگهداری، افزایش راندمان تولید، کارایی بهتر و صرفه اقتصادی را جزء مزیت‎‌های تیم ما دانست.

شرکت پارس سایش خاورمیانه راه‎ حل‎‌های مقابله با سایش را از طراحی تا ساخت و نصب نهایی قطعه را ارائه می‌‎دهد. مجموعه پارس سایش خاورمیانه با امکانات کامل کارگاه و افراد متخصص در اختیار شما قرار می‌‎گیرد تا هزینه سایش شرکت شما به به صورت چشم‎‌گیری کاهش یابد.

شرکت پارس سایش خاورمیانه قادر است که از کارخانه شما در هر جای کشور بازدید نماید و در خصوص قطعات تحت سایش شدید مشاوره دهد تا فرایند تولید به حداکثر حالت بهینه خود نزدیک شود. بنابراین هدف ما ارائه محصول نمی‌‎باشد بلکه تلاش می‎‌کنیم که شما بخش زیادی از هزینه‌های تحت تأثیر فرایند سایش مجموعه خود را با ارائه راه‎‌حل‌‎های توجیه‌‎پذیر (اقتصادی و فنی) کاهش دهید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت پارس سایش خاورمیانه می‏ باشد.